Sarı Tohum

    Bereketler ülkesi olan Türkiye’nin en verimli havzası olan trakyada faaliyet gösteren firmamız, 2011 yılında Tekirdağ ilinde kurulmuştur. Kuruluşunun ilk zamanlarından itibaren katma değerin önemini misyonu olarak benimsemiş firmamız, tohumluk hibrit ayçiçeği, arpa ve buğday türlerinde ıslah çalışmaları ve üretim üzerine odaklanmıştır.

     21.yüzyılda insan nüfusunun hızla artması, gıda tüketim ihtiyacını aynı oranda arttırmıştır. Buna bağlı olarak sürdürülebilir tarım uygulamalarının ihtiyaçları ve çağın gerektirdiği yenilikleri ve teknolojiyi takip edip uygulayarak çiftçilerimize doğru, kaliteli hizmeti verebilmek için dinamik ekibimiz sinerji içinde çalışmaktadır.

     Islah çalışmaları sonucu geliştirmiş olduğumuz çeşitlerimiz, çiftçilerimizin arzu ettiği verim potansiyeline, sanayicilerimizin ihtiyaç duyduğu kalite değerlerine cevap vermektedir.

     Tohumluk sektöründe sağlamış olduğumuz hizmetlerin başarıları sonucu ar-ge çalışmalarımızı genişletmek, üretim kalitemizi daha da arttırmak ve daha iyi hizmet vermek için 2017 yılında 12 hektarlık bir alan üzerine tesisimiz kurulmuştur.

     Tohumculuk sektöründe yenilik ve kalite ilkelerini esas almış olan firmamız çeşitli kurum, kuruluş ve iştirakler ile birlikte yeni projeler geliştirerek tarımsal hizmetlerine devam etmektedir.

İletişim

Sarı Tohum

Kepenekli Mah. Kurt Ayazma Cad. No:5 59700
MURATLI / TEKİRDAĞ

Tel +90 (282) 377 10 12

Faks +90 (282) 377 10 14

info@saritohum.com

Bize Ulaşın