İlkelerimiz ve Hedeflerimiz

Üreticilerimiz en değerlimiz.

     Üreticilerimizin katma değerini arttırabilmek için onların beklentilerini karşılamak, kaliteli ve verimli ürünler temin etmek en büyük önceliğimizdir. Herhangi bir problem yaşamamaları için satış sonrası takibini sürdürmek görevimizdir. Onların memnuniyeti en büyük kazancımızdır.

Sektörde öncü bayrağı taşımak hedefimiz.

     Sürdürülebilir bir tarım için çözüm odaklı  üretim sistemlerinin ve projelerin geliştirilmesi, kalite ve verim için  devam eden ıslah çalışmalarımız, modern teknolojinin takibi ve uygulanması, tarımsal hizmetimizin paydaşlarımız için en iyi olabilmesi temel ilkelerimizdir.

Her şeyden önce ekibimiz.

     Ekip ruhu ve takım çalışması vazgeçilmezimizdir. Hizmetimizin kalitesinin nedeni ekip ruhu ve takım çalışmamızdan kaynaklanmaktadır.İnsanlarımızın yetenekleri ve yaratıcılığı kalitemizin nedenidir.

Başarılarımızın devamının nedeni eğitim farkındalığımız.

      Yeniliklerin takibi ve gelişmeleri yakalamanın önemi şirketin bütün kadroları için geçerlidir. Hiyerarşi düzenimizde  herkesin düzenli eğitim faaliyetlerine katılmaları, ufuklarını ve bakışlarını geliştirmeleri , bunları firmamızı ve işimizi daha ileri götürebilmek için kullanmak amacımızdır.
 

İletişim

Sarı Tohum

Kepenekli Mah. Kurt Ayazma Cad. No:5 59700
MURATLI / TEKİRDAĞ

Tel +90 (282) 377 10 12

Faks +90 (282) 377 10 14

info@saritohum.com

Bize Ulaşın